Ubytování v Radějově

náhrávání mapy....

Chata Javor

Chata Javor Pro hosty je k dispozici celé přízemí objektu, kde jsou dva pokoje, společná místnost s krbem a kuchyně. Po dohodě je přístupný také sklad se sportovními potřebami. Budova je zděná s dřevěnými stropy, které jsou příznivé pro zachování přirozeného elektrického pole Země. Spolu s čistým vzduchem Bílých Karpat je tak vytvořen první předpoklad pro klidný a zdravý spánek.

Chata Na Lučině

Chata Na Lučině Rekreační chata "Na Lučině" se nachází v malebném údolí v pří- rodní rezervaci Bílých Karpat na moravsko-slovenském pomezí. Svým výjimečným vzhledem (německá architektura) je citlivě zasazeno v této nádherné krajině. Lesy, louky a kopce tvořící zá- roveň hranici se Slovenskem jsou téměř nedotčeny a svojí flórou a faunou jsou ojedinělé v celé střední Evropě. Je zde mnoho zají- mavých přírodních útvarů, horských potůčků a tůněk. V těsné blízkosti areálu v údolí je vodní nádrž (přehrada) s ideální vodou ke koupání. Spádovými centry jsou Radějov a Tvarožná Lhota vzdálené asi 4 km, dále pak historické město Strážnice, které je proslulé svými památkami (zámek s nádherným zámeckým par- kem, skanzen s ukázkami moravské lidové tvořivosti, středověké městské brány, historické centrum a jiné). Oblast je proslulá svými typickými slováckými tradicemi a zvyky a jedněmi z nejlepších odrůd vín v zemi.

Wellness Hotel Radějov

Wellness Hotel Radějov Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Wellness Hotelu Radějov.Naším mottem je „Místo pro vaše zážitky".Přijeďte k nám na letní prázdniny si užít dovolenou v České Republice za dostupné ceny. Léto, to je především čas prosluněných prázdnin a užívání si zaslouženého volna. Hotel Radějov vám nabízí ideální možnosti pro klidnou a pohodovou rodinnou letní dovolenou na Jižní Moravě. Přímo v hotelovém areálu máte mnoho možností trávení volného času a nejen to. Po dni plném zážitků pro vás máme připravený zajímavý večerní program, například fotbálek, taneček s živou hudbou, košt ve vinném sklípku, posezení u táboráku. Hýčkat se můžete také v našem wellness centru. V areálu je k dispozici minigolf, travnaté a asfaltové hřiště, trampolína... Volný čas můžete také strávit hraním ping-pongu, kulečníku nebo v posilovně.