Ubytování v Pozlovicích

náhrávání mapy....

Hotel Vega***

Hotel Vega*** Na rozdíl od jiných hotelů v mikroregionu luhačovické přehrady, Luhačovic a Pozlovic, bylo pro stavbu hotelu Vega vybráno místo nahoře, nad přehradou, na svazích pod Komoncem, místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo bezpečné i pro nejmenší děti.

Hotel Adamantino

Hotel Adamantino V současné době můžeme nabídnout ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s balkonem. Pokoje jsou vybaveny free wifi připojením a sociálním zařízením. Mezi hotelové služby, které přispívají k bezstarostnému odpočinku a pohodlí našich hostů, patří zejména nonstop recepce. Sociální zařízení je vybaveno sprchou, WC je samostatné. Většina pokojů je s balkonem a výhledem na přehradu. Máte-li zájem o ubytování v hotelu Adamantino, vyplňte prosím následující formulář. Po zpracování objednávky Vás budeme kontaktovat na Vaši e-mailovou adresu.

Hotel Vyhlídka****

Hotel Vyhlídka**** Hotel Vyhlídka****Luhačovice se nachází na břehu Luhačovické přehrady, v bezprostřední blízkosti letního aquaparku. Pokud chtějí hosté navštívit centrum lázeňského města, do 5 minut autem nebo 20 minut pohodlnou procházkou se dostanou Jurkovičovou stezkou až ke kašně na kolonádě. Svým návštěvníkům nabízí stravování, ubytování, odpočinek s relaxačním zázemím i sportovní vyžití v nově zrekonstruovaných prostorách. V hotelu jsou pořádány pracovní setkání, konference i soukromé akce. Snoubenci si říkají své ANO přímo na terase hotelu. Malebné okolí láká k výletům pěší, cykloturisty i milovníky in-line bruslení.

Penzion U Hráze

Penzion U Hráze Hledáte příjemné a klidné místo v Luhačovicích přímo v těsné blízkosti Luhačovické přehrady? Hledáte místo s možností rybaření, vyjížděk na kole či bruslích? Hledáte místo s turistickými trasami po blízkých kopcích s vyhlídkami a zříceninami starých hradů či místy opředenými tajemnem? Chcete usínat v klidu obklopeni lesem a přesto blízko Luhačovické přehrady? Tak jste právě u nás na tom správném místě. Pro zpříjemnění pobytu je pro ubytované hosty k dispozici venkovní ohniště a také možnost zapůjčení grilu.